Tiimi, joka innostuu kanssasi

Katja Lajunen

Suunnittelujohtaja, sisustusarkkitehti, partner
050 341 5790
katja@profitinterior.fi

Merja Inki-Ihamäki

Toimitusjohtaja, sisustusarkkitehti SIO, partner
040 067 7796
merja@profitinterior.fi

Hanna Airas

Projektipäällikkö, Sisustusarkkitehti SIO
050 455 7066
hanna@profitinterior.fi

Ella Koljonen

Sisustusarkkitehti
044 336 9852
ella@profitinterior.fi

Annika Nemlander

Projektipäällikkö, sisustusarkkitehti SIO
050 533 2311
annika@profitinterior.fi

Hannis Meuronen

Sisustusarkkitehti SIO
040 517 6821
hannis@profitinterior.fi

Ota yhteyttä